Recenzja myKotty VIGO drapak, design for cats

 Dzisiaj postaram się zrobić pierwszą recenzje tekturowego drapak dla kota polskiej firmy myKotty.
VIGO oraz inne modele śniły mi się już dobre parę tygodni i nie mogłam się już doczekać, aż będę mieć to cudo. Zdecydowałam się na najcięższy model bo aż 2,5kg a przy kocie rasy MCO to bardzo istotne. Do wyboru mamy, aż trzy modele plus domek z wkładką do drapania czy przepiękne posłanie. Wszystkie modele są w trzech kolorach czarny, brązowy oraz biały. Uznałam, że najpiękniej z rudym futrem Apolonii będzie komponował się biały VIGO i taki dzisiaj testowaliśmy.


Mykotty wykonany jest z ekologicznego materiału czyli tektury, którą kochają chyba wszystkie koty. Moja Apolonia, zaczęła drapać VIGO już po wyciągnięciu z pudełka.VIGO wymiary ma na tyle duże, że spokojnie zmieści dorosłego MCO oraz zniesie jego skakanie.
Maksymalne obciążenie do 95kg.


Firma myKotty wprowadziła piękne, modne meble, które są niesamowicie funkcjonalne. Koty mogą je drapać, wylegiwać się, bawić, spać czy chować. Trzeba podkreślić, że drapaki są ręcznie wykańczane co daje naprawdę nieziemski efekt!

 


Tektura jest bardzo delikatna i w dotyku przypomina zamsz więc mamy gwarancje, że kot nic sobie nie zrobi. Klei jest bezpieczny dla ludzi oraz zwierząt. Cała produkcja odbywa się w Polsce więc my jesteśmy jak najbardziej na tak!!
 Wygłupów oraz drapania po wyjęciu VIGO nie było końca! Kotka po godzinnej zabawie, usnęła na drapaku, a ja byłam szczęśliwa, że w końcu trafiłam w jej gust.
Drapaki zapakowane są w stylowe opakowania, folie oraz plombę zabezpieczająca. Jak widzicie, Apolonia jest zachwycona, a my na pewno nie pozostaniemy tylko przy jednym drapaku firmy myKotty.Serdecznie polecam i namawiam do zakupu tak prostego, pięknego drapaka, w który nie ma co się zepsuć! My już zbieramy pieniądze na kolejny model :)Komentarze