Zabawa to podstawa, recenzja KONG KICKEROO KITTEN

Kot niewychodzący z powodu braku ruchu oraz zabawy potrafi całe dnie przespać, zrobić się osowiały a nawet popaść wręcz w kocią depresje. Dużo ludzi zacznie się śmiać, jaka kocia depresja. Kochani nie mamy średniowiecza i każdy kto ma przy sobie blisko kota potrafi rozpoznać jego nastrój. Ja sama byłam światkiem jak zwierzęta przez utratę bliskiego przyjaciela, odrzucenia popadają w depresje jedynie śpiąc. Nie pozwólmy, aby nasz brak czasu odczuwał nasz kochany kotek!


Wychodźmy na dwór (na szelkach czy pod naszym czujnym okiem), bawmy się oraz wymyślajmy nowe zabawki.  Nie trzeba mieć dużo pieniędzy, aby nasz kot był szczęśliwy. Wystarczy wrzucić do pudełka z wodą kilka korków tak jak ja co namawia kotka do picia oraz wyciągania korków z wody łapką czyli myślenia!

Kot powinien dużo pić, aby utrzymać swoje nerki w dobrej formie.Chodź kupuje dosyć sporo myszek, piłeczek i innych zabawek Apolonii to jej ulubionymi są jednak zwykłe gumki,tasiemki oraz szeleszczące papierki, które uwielbia aportować. Wiele kotów uwielbia przynosić przeróżne rzeczy ale MCO są w tym wyjątkowo dobre!


 Bardzo dużo kotów jest fanami wędek, które pozwalają nam na wspólną zabawę z kotem. Maine coony mają silne i potężne łapy, których używają przy każdej czynności. Nawet przy jedzeniu rozwalając wszystko wokół miski.


Recenzja KONG KICKEROO KITTEN

Zabawka Kong Kickeroo to strzał w dziesiątkę! Czy Twój kot kocha polować i uganiać się za zdobyczą? Kong Kickeroo Kitten spełni wszelkie oczekiwania kociąt. Dzięki wszytemu ogonowi zabawka przypomina ofiarę. Wszyta kocimiętka zachęca kota dodatkowo do zabawy. Szeleszcząca folia umieszczona wewnątrz zabawki dodatkowo zachęca do zabawy.
Kong Kickeroo do zabawy pobudza zmysły kota, zachęcając go do zabawy, zaspokaja jego instykt łowcy. Kotek pozostanie w formie, a gdy się zmęczy Kong Kickeroo może posłużyć za poduszkę.
Kong Kickeroo Kitten został specjalnie zaprojektowany dla młodych, aktywnych i energicznych kociąt, które dopiero poznają świat. Jednak Kong Kickeroo Kitten nadaje się idealnie także dla dorosłych kotów, które uwielbiają zapach kocimiętki oraz szelest folii.
Wymiary: ok. 13 x 5 x 3 cmZabawkę z kocimiętką kupiłam jak Apolonia, była jeszcze kociakiem. Używana jest rzadko lecz bardzo intensywnie,  rzuca nią, gryzie, szarpie oraz kopie tylnymi łapkami. Szelest oraz ogonek robi swoje bo biega za nią jak szalona ślizgając się na panelach i robi nieziemski hałas. Zabawka chodź dla kociąt rozmiarami jest idealna dla dorosłego kota. No może dla dorodnego samca MCO zakupiłabym tą większa. Ogólnie wykonanie super, jak to każda zabawka firmy KONG. Koszt niewielki a zabawa gwarantowana. Moja ocena to 4,5/5 :)

Komentarze