Stuzzy Cat

Zrozpaczona odrzucaniem przez Apolonie różnorodnych karm mokrych zaczęłam przeszukiwać w sklepach czego jeszcze nie próbowała. I tym sposobem natrafiłam na włoską firmę Stuzzy Cat z bardzo ładnymi saszetkami. Zaciekawiła mnie, także w dotyku ponieważ ma bardzo dużo sosu i można przemycać w niej lepsze kąski. Zakupiłam kurczaka oraz indyka dla kotów sterylizowanych. Druga z kupionych karm została od razu odrzucona więc o niej nie będziemy rozmawiali.
Z dużym zadowoleniem przyjęła się karma o smaku kurczaka, która została zjedzona cała saszetka na raz! W przypadku każdej innej karmy nigdy nie zostało zjedzone więcej niż 50g (oprócz okropnego royala co mnie nie cieszy). Ja doznałam szoku i od razu zamówiłam pełen pakiet, aby zaprzestać grymaszenia Apolonii na karmy mokre. Jak na razie zostało zjedzone 8 saszetek stuzzy, a w kuwecie wszystko w porządku. Karmę podaje na zmianę wraz z Granatapet, którą zrecenzuje ale troszkę później.

Stuzzy Cat
"Karma mokra dla kota Stuzzy Cat tworzona jest według pysznej receptury, w całości pozbawiona sztucznych barwników i konserwantów. Duszone do miękkości kawałki mięsa są wyjątkowo lekkostrawne i pyszne w smaku. Karma Stuzzy zawiera cenną taurynę i witaminę E, która korzystnie wpływa na pracę serca i oczu, a poza tym pozytywnie działa na układ odpornościowy. Biotyna odżywia skórę i sierść. Karma Stuzzy Cat zawiera również inulinę, która wspiera przyswajanie składników odżywczych.
Stuzzy Cat karma pełna dla kotów jest bardzo smaczna, dzięki specjalnemu procesowi produkcji. Kawałki mięsne zostały delikatnie duszone, dzięki czemu zawierają wszystkie składniki odżywcze. Tauryna, biotyna i witamina E dodatkowo wzbogacają skład.
Stuzzy Cat w skrócie:
  • karma pełna dla kotów
  • specjalna receptura dla kociąt i kotów wysterylizowanych
  • delikatne kawałeczki, specjalnie podduszone
  • z dodatkiem tauryny, biotyny i witaminy E
  • w saszetkach gotowych do podania
Stuzzy Cat znajduje się w praktycznych saszetkach łatwych do porcjowania, zachowujących świeżość. Każdy posiłek jest teraz podawany szybko i świeżo" - cytat z strony zooplus Skład:
Kurczak: mięso i mięsne produkty uboczne (45%, z tego 8% kurczaka), roślinne produkty uboczne (z tego 0,4% inuliny), składniki mineralne.
 Skład:
Składniki dodatkowe:
witamina D3 (200 j.m./kg), witamina E (100 mg/kg), biotyna (100 mcg/kg), tauryna (100 mg/kg), siarczan cynku jednowodny (13,5 mg) [Zn 5 mg], siarczan miedzi(II) pięciowodny (7,8 mg/kg) [Cu 2 mg], siarczan manganu jednowodny (4,6 mg/kg) [Mn 1,5 mg], jodek potasu (0,6 mg/kg) [J 0,5 mg]. Kawałki są nierównomierne, oblane dużą ilością sosu. Stuzzy Cat jest karmą ze średniej półki, stoi na równi z Smillą, Animondą Carny, Exotic, vom Feinsten, Rafine, Leonardo, Schmusy (ranking karm mokrych według forum Miau.pl)
Komentarze