GranataPet DeliCatessen Najwyższa jakość

Już od kilku miesięcy Apolonia testowała wiele smaków słynnej firmy GranataPet DeliCatessen.
Karma już od dawna widnieje na liście najlepszych mokrych karm dostępnych dla kotów. Zakupiliśmy, aż 7smaków a jest ich jeszcze troszkę i... rewelacji u Poli nie było. Ale nie zniechęcajcie się! Jeszcze nie trafiłam na dobra karmę dla której straciła głowę (Tutaj jest bezkonkurencyjny Royal Canin, którego wyniosła z rodzinnego domu) Karma jest produkowana wyłącznie w Niemczech oraz Austrii. Zawiera dużo tauryny, pestki owoc granatu, olej z łososia oraz bardzo mała zawartość podrobów. GranataPet uznana jest za jedną z lepszych karm z powodu braku soi, zbóż, mięsa formowanego, mączki kostnej, K3, sztucznych barwników i aromatów.Przykładowy Skład:

Kaczka i drób:
mięso z kaczki i drobiu (72%) (kaczka 36% - mięso mięśniowe, serce, wątroba; drób, 36% mięso mięśniowe, serce, żołądek, wątroba), bulion z kaczki i drobiu (25%), pestki granatu (1%), olej z łososia (1%), minerały (1%)

 Każda puszka jest pasztetem, a smaki nie różnią się dużo kolorem. Niewielka ilość galaretki na puszkę więc kot musi lubić konsystencje.

Bardzo duży wybór smaków, dostępność: 85g, 100g, 200g, 400g
Możliwość zakupu pakietu mieszanego na zooplus, to bardzo polecam. Cena już od 20,75zł/kg


Komentarze