Paka Zwierzaka dla kociaka!

Razem z Apolonią nabyłyśmy swoją pierwszą paczkę od firmy "Paka Zwierzaka". Jest to paka-niespodzianka w której znajduje się od 5 do 8 produktów. Możemy w niej spodziewać się wszelakich karm, kosmetyków, akcesoriów i zabawek. A co my znalazłyśmy w wrześniowej pace kociaka?Z niecierpliwością czekałyśmy na kuriera, który już na drugi dzień dowiózł pakę. Zarówno design pudełka, jak i logo firmy znajdującego się na nim utrzymane zostały w minimalistycznej konwencji.
  W środku znajdziemy karteczkę z opisem wszystkich produktów, które firma bezproblemowo dopasuje do naszych wymogów. Jeśli w wiadomości na temat naszych preferencji wspomnimy o uczuleniu lub konkretnym wieku zwierzęcia, możemy mieć pewność, że nasze zamówienie zostanie potraktowane indywidualnie, adekwatnie do wytycznych z wiadomości. We Wrześniowej paczce znaleźliśmy, aż 6 produktów oraz jeden bonusowy od firmy FERA.pl razem z kuponem na zakupy.Najurokliwszą rzeczą jaką znalazłam w paczce jest ręczniczek od firmy Malina Crafts Pets. Jest on ręcznie wyszywany i idealnie nadaję się do pielęgnacji.


W paczce, spośród 6 produktów, znajdziemy między innymi dwa produkty firmy PlanetPet, których wcześniej nie miałam okazji testować na blogu. Trafiła nam się półwilgotna kaczka oraz puszka z tuńczykiem i krewetkami. Przysmak okazała się być strzałem w dziesiątkę w wypadku Poli, która bez żadnego marudzenia, w końcu coś zjadła. Z przysmaków, także znalazły się suszone sardynki firmy Trixie które, zostały pokochane przez sunie Frajdę


 Ośmironiczka Zolux, która została bardzo polubiona i zmaltretowana od razu po wyjęciu z opakowania. Można bawić się nią razem z kotem dzięki długiemu, zamocowanemu szcznureczkowi. Co do myszki to Apolonia nie zdołała jak na razie odgadnąć jak wykraść ją z metalowej kuli. Dodatkiem od sklepu Fera.pl była saszetka sheba oraz przysmak dreamies.
Paczkę możecie zakupić na stronię pakazwierzaka.info już od 59zł
Komentarze