Rudo nam

Nie będę jedyną kiedy powiem, że lato zbyt szybko minęło. Mimo tego ciepłego weekendu możemy wieczorami zmarznąć i przyglądać się spadającym liściom. Jedynie co mnie cieszy w zbliżającej się jesieni to pretekst na nowe botki haha czy piękne sesje zdjęciowe. Dni wydają się coraz krótsze, więcej spędzamy w domu przy herbatce i telewizorze. Na długie wieczory muszę zakupić kilka ciekawych książek a na oku mam też oczywiście w tematyce kociej. Apolonia dzisiaj kończy 1 rok i 5 miesięcy, a ja musiałam zostawić ją na cały dzień samej w domu. Miałam spore wyrzuty sumienia więc gdy wróciłam to rozpieszczałam ją pysznymi, bezzbożowymi kabanosami Catessy Bar-B-Q z łososiem. (bardzo tania i smaczna przekąska dla kota) Poli moim zdaniem ostatniego czasu urosła piękna kryza, a waga nie przekroczyła jak na razie 5,5kg.W naszym życiu pojawiły się dość istotne zmiany jak chociażby zmiana diety. W końcu zdecydowałam się na wprowadzenie Barfu czyli najbardziej naturalnej diety kociej. Oczywiście w tym temacie jeszcze raczkujemy i zaczęliśmy z preparatem felini complete którego omówimy za jakiś czas. Jak na razie Apolonia zachwycona jest takimi daniami i jestem w szoku bo zjada dwie porcje na raz. Każdy kto czyta moje wpisy wie, że jest dużym niejadkiem a zjedzenie na raz 50g to sukces mimo, że jest dużym kotem. Obiecuje, że zrobię post omawiając bardzo prosty przepis dla osób chcących wejść w świat Barf. Pokaże wam, że nie jest to takie przerażające jak się wydaje. Odrzucajcie wszelkie whiskasy, royale i dajcie szanse swojemu kotu na długie, spokojne życie.

Rozmiar największy 60x50cm

Legowisko od Rufiego, którego recenzje znajdziecie tu: ( http://mainecooncatapolonia.blogspot.com/2016/08/najlepsze-z-najlepszych-czyli-legowisko_28.html )
użytkowane jest codziennie a czasem nawet przez psa. Nie widać na nim żadnego zaciągnięcia mimo, że Pola drapała. Żadnego brudu a kłaki nie rzucają się w oczy. Materiał posłanka to beżowa kostka (materiał jak widzicie nie ma czystego koloru beżu a jest raczej wpadający w szary. Dla mnie to kolejny atut przy rudym kocie :) Jak na razie to najlepsze legowisko, które mogliśmy testować.
Komentarze