TRIXIE Panna młoda myszka dla kociej księżniczki od FERA.PL

Witajcie po mojej dłużej nieobecności!
Żeby wynagrodzić wam tak długą rozłąkę, dziś zrecenzuję komplet zabawek w wersji dla małej kobietki. Nie oburzajcie się! Sklep ma także wersje dla Panów. Do zabawek podchodziłam sceptycznie, ponieważ Apolonia potrafiła olać wiele wcześniejszych zakupów, które teraz leżą zapomniane w kącie. Firma Trixie jest jednym z najpopularniejszych producentów akcesoriów dla kota, które nigdy szczególnie nie przykuły mojej uwagi. Zaczynamy więc naszą recenzje i zachęcam was do pozostania do samego końca.


Zabawki jak już wcześniej mówiłam dostępne są w dwóch wersjach: Panna młoda myszka i Pan młody. Możemy dostać wersje na patyku jak i bez.  Pierwszą rzeczą rzucającą się w oczy są pieczołowicie wykonane detale! Mysz posiada koronę, sukienkę, jak i welon. Bardzo miłe zaskoczenie, że nie jest to kolejna zwykła mysz z ogonkiem, których Apolonia ma już wystarczająco dużo.  Jeśli chodzi o jakość wykonania tych zabawek, ocena to 6/6! Firma pokazała, że potrafi zrobić coś co kot może maltretować przez miesiące, a zabawka dalej będzie miała oczy na swoim miejscu!Wersja wędka ma gruby sznurek, który mimo prób przegryzienia dalej jest w świetnej kondycji. Produktu nie testowaliśmy dzień czy dwa, a o wiele dłużej, więc został porządnie zmaltretowany co widać na zdjęciu poniżej :DNie jestem wstanie powiedzieć, która wersja została bardziej pokochana choć przy wędce mamy większe pole do popisu. Firma w przypadku tego produktu zaskoczyła mnie totalnie. Pomysłowość, lepsza jakość, urocze wykonanie powaliło mnie na kolana. Cena jest wyższa niż w przypadku innych zabawek tej firmy, ale te recenzowane zostaną z wami na o wiele dłużej.


 Podsumowując produkt, oceniam go na 5,5/6. Jedynym zauważalnym minusem w użytkowaniu jest zaczepianie się pazurków o materiał tiul co przeszkadza przy zabawie. Ale wydaje mi się, że bardziej wadziło to mi, niż kotu, ponieważ Pola bawiła się świetnie i spała kilka godzin po 30minutach takiej zabawy.
Zabawka dostępna na: www.fera.pl
Komentarze

  1. Bardzo super zabawka. Trafiliśmy tu do Was pierwszy raz. My również współpracujemy z FERA.PL. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do Nas na kocieinformacje.blogspot.com ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz