Zakupy Kociary

Jeśli same posiadacie kota w domu oraz w swojej głowie wiecie, że każde wyjście na zakupy skończy się na nowych kocich gadżetach w domu. Wczoraj był 4 października czyli światowy dzień zwierząt a mnie dodatkowo skusiły niskie ceny produktów. Wpadłam do Ikea bo dwie nowe myszki do kolekcji dla Apolonii oraz do kakadu czy TKmaxx.


Myszek mamy już nad to :) Chyba zrobimy sobie odwyk od IKEA


W naszych zakupach znalazł się Neutralizator firmy Benek o zapachu Czarne Winogrono. Wypróbowaliśmy i powiemy, że szału nie ma. Zapach bardzo ładny ale produkt zbyt szybko się kończy. Sprawdzimy z ciekawości niedługo czy neutralizatory w proszkach są  bardziej skuteczne. Cena w kakadu w promocji: 5,99zł

Opakowanie po dwóch dniach użytkowania.

W sklepie TKmaxx znalazłam przepiękną miseczkę, która skradła mi serce i musiałam ją mieć. Jest ceramiczna w elegancki wzorek. Dość ciężka więc kocica jej nie przesuwa. Cena 16,99złŚwiatowy dzień zwierząt dotyczy każdego zwierzaka więc i dla Frajdusi mieliśmy małą niespodziankę. W TKmaxx znalazłam przepiękną, różową smycz która świetnie prezentuje się z biały futrem. Cena: 12,99złA co wy kupiliście dla swoich maluszków w ten szczególny dzień? A może ten czas przeznaczyliście wyłącznie dla nich?  Pochwalcie się koniecznie!

Komentarze

  1. Też mamy te myszki z ikea :)

    OdpowiedzUsuń
  2. My też mamy taki odświeżacz, ale o zapachu zielonej herbaty. Bardzo go lubię. Szczura z Ikei również posiadamy, jednak u nas jest tylko ozdobą kociego terytorium. ;-)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz