ProPet Cat Care Holistic - odkrycie roku?

W poszukiwaniu kocich karm z wyższej półki, naprawdę łatwo można stracić głowę. Lwia część firm, które reklamują swoje karmy jako te "zdrowe" i z "wyższej półki", w rzeczywistości nie ma żadnego związku ze zdrowiem, a już tym bardziej z najwyższą jakością. Z czasem, przebijając się przez kolejne ogłupiające reklamy typu "twój kot wybrałby..." ,uczymy się czytać skład i sukcesywnie wybierać te faktycznie zdrowe karmy. Wiele kocich blogów wspomina jedynie o wysokiej ilości mięsa w produkcie, ale jak się okazuje, jest to błędne myślenie. Karma musi posiadać odpowiednią ilość białka, fosforu oraz szereg innych składników, które nie powinny być mniej istotne niż procent mięsa w składzie karmy.
Idąc tym tropem chcę przedstawić wam wspaniałą linie karm firmy ProPet, które swoją jakością ujęły moje serce.


ProPet Cat Care Holistic Grain Free Łosoś z batatami i szparagami.

- Wysokomięsna karma dla kotów dorosłych, która zawiera najwyższą jaką dotychczas widziałam ilość łososia w składzie karmy.
- Brak jakichkolwiek zbóż, ryżu czy kukurydzy.
- Bataty - nigdy wcześniej nie spotkałam się z ich dodatkiem, więc stanowi to miłą, bardzo smaczną odmianę dla kota!
- Duża ilość białka zwierzęcego co daje nam gwarancje, że w produkcie znajduje się naturalne, wysokiej jakości mięso.Karma swoim wyglądem nie odbiega od żadnej z wcześniej testowanych. Granulki są średniej wielkości, okrągłe i idealne dla każdego dorosłego kota. Po postawieniu opakowania na podłodze, w chwili nieuwagi Apolonia zdążyła zrobić dziurę w opakowaniu i zaczęła wyjadać zawartość. Z całej tej sytuacji ucieszył mnie fakt, że tak bardzo lubi suche karmy wysokiej jakości i chociaż do tego nie muszę jej zmuszać.
Test trwał bardzo krótko, ponieważ cała porcja dość prędko zniknęła z miseczki. Po karmieniu produktem firmy ProPet, przez kilka ostatnich dni kocica nie ma żadnych sensacji kuwetowych, a jej sierść błyszczy się nieustannie. Co do smaku to Apolonia chodź często gardziła karmami wyłącznie rybnymi, to ta bardzo przypadła jej do gustu. Ciekawi jesteśmy czy inne wersje smakowe będą tak samo chętnie zjadane przez moją Apolonie.
Karma dostępna na: www.propetsklep.pl

Komentarze

 1. Fajna recenzja, dokładnie wszystko napisane. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdrościmy apetytu ;-)))
  Nasze nie chciały jeść tej karmy pomimo tak wielu zalet :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj! Szkoda bo karma świetna. Ale koty jak ludzie swoje smaki mają :)

   Usuń

Prześlij komentarz