Wszystko w Porządku - pranie razem z Clovin II Septon

    Już jakiś czas temu doszła do nas paczka z produktem, który nie dotyczył bezpośrednio kota. Proszek Clovin II Septon skierowany jest głównie do osób posiadających zwierzęta, a kto w dzisiejszych czasach nie ma psa czy kota? Pranie dywanów, legowisk, zabawek, smyczy oraz wszelkich kocyków doprowadza mnie jednym słowem do... szału? Mimo, że kocham moje zwierzęta całym sercem, to codzienne czyszczenie i odkurzanie wszystkiego z sierści męczy człowieka. W paczce miał być magiczny środek, który ma ułatwić utrzymanie czystości w moim domu.Clovin II Septon proszek, który posiada właściwości czyszczące oraz dezynfekujące, nawet w naszych domowych pralkach. Kto by nie chciał wrzucić do pralki wszystkich zwierzęcych akcesoriów i mieć pewność, że w ich środku nie ma okropnych grzybów, bakterii? Mój pies potrafi wziąć pluszaka na spacer a później smacznie spać z nim w swoim legowisku. Ale jeśli ten proszek potrafi usunąć tak wiele to czy nie uczuli zwierząt lub mojego 5 letniego brata? Zaczynając się martwić czy powinnam wyprać wszystkie koce, które leżą też na kanapie przystąpiłam do lektury wszystkich artykułów o proszku. Okazało się, że proszek dedykowany jest do dezynfekcji pieluszek, ubranek czy pościeli już od 1 miesiąca życia. Wydaje się świetny, a jak działa w praktyce?    Legowisko którego recenzje znajdziecie tutaj zostało specjalnie dla mnie uszyte przez firmę RUFI, jest delikatne w dotyku, ręcznie szyte oraz dość grube w porównaniu z niektórymi cienkimi sklepowymi posłaniami. Razem z zabawkami trafiło do pralki i ustawione na 65 stopni. Prałam jakąś dobrą godzinę i powiem, że nawet białe myszki Apolonii dostały nowe życie. Legowisko Rufi nie zniekształciło się, a po wyschnięciu było bardzo miłe w dotyku. Plama na kocu po wpadce z mdłościami Frajdy już nie istniała za co proszek dostał dobre słowo nawet od mojej kochanej Mamy. W domu używamy tylko profesjonalnych produktów i ten zostanie z nami na dłużej. Teraz nie mam obawy, żeby brat leżał razem z psem na jego kocu.
Ale wiecie co? Jednak wędka z myszką zyskała najwięcej sympatii Apoloni! Dziękujemy za możliwość testowania produktu oraz serdecznie namawiam do spróbowania, w tym też innych produktów na ich stronie.

Clovin II Septon dostępny na: www.sklep.clovin.com.pl
 

Komentarze

  1. Proszek dobrze się sprawdza. :) Jeśli chodzi o zabawkę też mamy, jest świetna! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękną masz pomocniczkę przy tym praniu ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. My też testowaliśmy ten proszek i także go polecamy :) Pomocnica przy praniu faktycznie jest świetna. Uwielbiam Maine Coony

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz