Krakvet Natural Snack - testujemy naturalne przysmaki dla kota

   Każde żywe stworzenie, czy to kot, chomik czy pies potrzebuje odrobiny pieszczot oraz miłości. Swoje uczucie możemy okazywać na bardzo wiele sposobów, a jednym z najprzyjemniejszych dla zwierząt jest obdarowanie ich drobnym przysmakiem. Skoro już decydujemy się na podawanie przysmaków swojemu kotu, pamiętajmy, aby wybierać nie tylko produkt smaczny ale też zdrowy. Większość dostępnych na rynku przysmaków to bomby kaloryczne, a przy tym mają znikomą ilość mięsa. A nie zapominajmy, że nasze koty są mięsożercami i tylko w niewielkiej ilości (dla odpowiedniego trawienia) powinny dostawać produkty pochodzenia roślinnego.


    Apolonia jest kotem, który codziennie obdarowywany jest niewielką ilością suszonego mięska, czy przysmakiem odkłaczającym. Naturalne przysmaki to coś, co każdy kot pokocha, a człowiek nie będzie miał wyrzutów sumienia, związanych z niezdrowym karmieniem.


    Do testów dostałam, aż trzy rodzaje nowych, naturalnych przysmaków od firmy Krakvet. Skład, który możecie znaleźć na stronie sklepu jest jak najbardziej w porządku i jako wymagający właściciel nie miałam do czego się przyczepić. Snaki wyglądają na samo mięsko, a zapach jest dość intensywny, co tylko zachęca kota do jedzenia. Karton w którym przysmaki przyszły został doszczętnie pogryziony, podczas próby znalezienia jeszcze większej ilości łakoci!


Ryba i kurczak ( 40% dorsza i 50% kurczaka)


Kurczak ( 96% mięsa )  


Kurczak, ryż i sezam ( 93% mięsa )
Apolonia zjadła każde z nich, oblizując się niemiłosiernie, lecz to kurczak z sezamem chyba najbardziej przypadł do jej gustu. Miauczenia o więcej nie było końca, więc gdy tylko skończy nam się zapas zakupimy kolejne. A co wy sądzicie o Krakvet Natural Snack? Dostępne na:
www.krakvet.pl


Komentarze

 1. Chloe je ze smakiem Cosme, którą dostaje za dobrze wykonaną komendę. :)
  Ciekawa jestem czy w tych by też zasmakowała. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. My również testowaliśmy i wydaje mi się, że kotom najbardziej smakowały przysmaki o smaku kurczaka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To świetnie :D U mnie kurczak najmniej ale to chyba ze względu na kształt.

   Usuń
 3. Po tak dokładnej recenzji, na pewno kupimy smaczki 😃😃

  OdpowiedzUsuń
 4. Po tak dokładnej recenzji, na pewno kupimy smaczki 😃😃

  OdpowiedzUsuń
 5. Też mamy te przysmaki - ale Andrzej nadal się do nich przekonuje - coś tam zje, ale szału nie ma ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz