Applaws Natural Cat Food

Kilka dni temu dotarła do nas paczka od dobrze znanej firmy Applaws. Dostaliśmy do testów wysokojakościowe produkty, które pojawiają się w każdym dobrym sklepie zoologicznym.
Firma w swojej ofercie dla kotów ma dostępne karmy mokre (puszki, saszetki, tacki), suche oraz przysmak w postaci filet z tuńczyka. Przysmak to coś co zamierzałam od dawna kupić więc bardzo chętnie zrobię kolejna recenzje skupiającą się tylko na nim.
Na pierwszy ogień idzie nowość, czyli pakiet pięciu saszetek 50g w trzech różnych smakach (kurczak, kurczak z kaczką oraz kurczak z jagnięciną). Ogromnym plusem jest wielkość opakowań, które są idealne na jedną porcję dla kota. Mamy wtedy pewność, że porcja jaką podajemy jest świeża. Kotka Apolonia na co dzień jest na diecie BARF (o którym już kiedyś wam wspominałam), lecz mimo to co jakiś czas podaje jej filetówki, czy pełnowartościowe puszki dobrych firm.Apolonia skosztowała, każdego smaku z pakietu i nie zostawiła ani odrobiny. Jednak kurczak z kaczką w galaretce był naszym faworytem i będzie u nas gościł o wiele częściej. Saszetki, jak i puszki, mają wiele wariantów smakowych, więc z łatwością dogodzicie swojemu kotu. Skład wszystkich mokrych karm Applaws to samo mięsko, bulion/galaretka oraz dodatek roślinny czyli np. ryż. Przez brak tauryny i tłuszczów potrzebnych kotu do prawidłowego funkcjonowania, karma będzie świetnym dodatkiem, który urozmaici dietę naszych kociastych.A czy wasze koty kochają Applaws?


Pyszne posiłki zapewnił: www.applaws.net.pl


Komentarze