Miedzianka - adresówka idealna

   O tym jeszcze na moim blogu mowy nie było. Wiele osób adresówki kojarzy wyłącznie z psami i wręcz dziwią się gdy widzą na kocie obroże z identyfikatorem. Koty, czy te wychodzące czy też nie, moim zdaniem powinny mieć trzy rzeczy: obroże z bezpiecznym zapięciem, chip oraz adresówkę. Kot, który czmychnie z domu przez nieuwagę lub wychodzi na spacery z takim gadżetem ma większe szanse na powrót do domu. Trzeba wierzyć w to, że są na świecie ludzie, którzy mają dobre serce i zadzwonią z informacją o naszej zgubie.    Na rynku mamy wiele adresówek z różnych materiałów, aby zadowolić każdego właściciela czworonoga. Najczęściej sięgamy po najtańsze czyli zwykłe metalowe które niestety szybko rdzewieją i tracą swój urok, a przecież estetyka też ma znaczenie. Lepiej sprawdzają się adresówki z szkła akrylowego, lecz i one niestety po jakimś czasie się ścierają i nie są takie trwałe. Na przeciw wychodzi nam firma Miedzianka, która pokazuje że adresówka może być piękna i trwała. O ich produktach przeczytałam kiedyś w psiej recenzji i obiecałam sobie, że te cudo kiedyś będzie zdobić szyje Apolonii.


Dzięki Miedziance, moje malutkie marzenie o posiadaniu tego cuda spełniło się! Wykonana ręcznie z miedzi i przepięknie ozdobiona cudownie komponuje się z rudym futrem Apolonii. Adresówkę założyliśmy na małe kółeczko, aby kotce nie przeszkadzało w codziennych czynnościach. Z resztą, rozmiar adresówki wybieracie wy, aby odpowiednio dobrać wielkość do rozmiarów swojego czworonoga i swoich preferencji. Miedzianka wysłana jest razem z informacją o pielęgnacji wybranego tworzywa! Bardzo dziękujemy Miedziance za tą pomocną notkę. Naprawdę nie miałam pojęcia czym czyścić miedź, a szkoda uszkodzić te małe arcydzieło. Osoba składająca zamówienie ma możliwość wybierać pomiędzy mosiądzem, miedzią, alpaką i brązem.


  Miedzianka jednak nie robi tylko adresówek dla zwierząt. W ich sklepie znajdziecie, także biżuterie oraz akcesoria dla zwierzolubów. Wpadnijcie koniecznie, a sami zakochacie się w Miedziance.Sklep: Miedzianka

Komentarze

  1. Idealna adresówka! Apolonia wygląda w niej przecudnie! <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Prześliczna jest ;)
    http://zloteserce66.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz