Fotoksiążka od Saal Digital

  Jakiś czas temu skorzystałam z możliwości przetestowania fotoksiążki od znanej firmy Saal Digital. Książkę tworzymy w specjalnym programie, który zaskoczył mnie swoją prostotą. Poradzą sobie z nim nawet osoby niezwiązane z fotografią i stworzą swoje małe arcydzieło. Program daje nam istotne wskazówki o jakości zdjęcia, np. czy jest zbyt ciemne oraz świetnie pokazuje granicę zdjęć.


Ja osobiście wybrałam fotoksiążkę o wymiarach 28x28 z matowymi okładką i stronami, aby ślady palców nie były aż tak widoczne. Realizacja zamówienia była ekspresowa! Już po kilku dniach roboczych dostałam solidnie zapakowaną paczkę. Książka oraz zdjęcia, na które także się skusiłam ,były w nienaruszonym stanie i robiły ogromne wrażenie. Każdy kolor był perfekcyjnie odwzorowany, bez żadnych nieprzyjemnych niespodzianek.




Mimo, że do swojej fotoksiążki nie wybrałam extra grubych stron, to są one porządnie wykonane. Jeśli nie tworzycie portfolio, którego będzie dotykać kilkaset osób, to zwykłe kartki spokojnie wam wystarczą. Kod kreskowy, którego nie usuwałam, jest maleńki i kompletnie nie psuje kompozycji. Saal Digital jako jedna z niewielu firm daje nam strony, które otwierają się na płasko! Możecie spokojnie nakładać jedno zdjęcie na obie strony bez obawy o efekt końcowy.



Nie znalazłam żadnej rzeczy do której mogłabym się przyczepić. Świetny kontakt z obsługą, dużo cierpliwości i zrozumienia. Produkty najlepszej jakości oraz szybka realizacja sprawia, że będę ze szczerego serca polecała Saal Digital.



Zatrzymajcie czas razem z Saal-Digital


Komentarze