Easy B.a.r.F basic

W dzisiejszym wpisie skupimy się na zdrowej diecie BARF czyli surowiźnie + suplementach, które w odpowiednich proporcjach dają szanse na długie, zdrowe życie. Kto mnie odrobinkę zna wie, że jestem zwolenniczką naturalnego żywienia i szczególnie zwracam uwagę na jakość posiłku mojego zwierzęcia. Wiedza jaką trzeba posiąść przed pierwszą mieszanką BARF jest dość obszerna i właśnie z tego powodu wiele osób odpuszcza. Ale czy słusznie? Dzisiaj przedstawię wam alternatywę, która pozwoli nawet początkującym stworzyć zdrowy posiłek dla swojego kota.Easy B.a.r.F basic to suplement diety ( mieszanka witaminowo-mineralna), która ma za zadanie z mięsa stworzyć pełnowartościowy posiłek. Nie musicie kupować tak wielu naturalnych suplementów, które skrupulatnie trzeba odmierzać. Easy B.a.r.F basic skierowany jest do właścicieli zdrowych kotów i potrzebuje jedynie dodatku kości lub mączki ze skorupek jaj, taurynę oraz oleju z ryb. Przy tym produkcie sami macie możliwość redukować ilość fosforu, co może być bardzo istotne dla właścicieli kotów z chorymi nerkami.

Jedna miarkę produktu 1,25g dodajemy na każde 125g mięsa  co daje nam pewność, że nasz kot nie będzie miał żadnych niedoborów.Skład i analiza:
Pektyna, Chlorek sodu, Chlorek magnezu
Białko surowe: 5,2%, Tłuszcz surowy: 0,6% , Włókno surowe: 0,2%, Popiół surowy: 38,5%, Sód: 12,8%, Magnez: 0,1%

Witamina A 303.000 IE, Witamina D3 30.300 IE, Witamina E / wszystkie rac-alfa-tokoferolacetat 6.780 mg, witamina B1 465 mg, witamina B2 364 mg, witamina B6 320 mg, witamina B12 3030 μg, biotyna 12 000 μg, kwas pantotenowy 900 mg, Niacyna 3.260 mg, kwas foliowy 84 mg, 3 g siarczan żelaza, 1,160 mg cynk, 280 mg Mangan z tlenku manganu, 56 mg Jod z jodek wapnia, 200 mg miedź z siarczaniu miedzi

Do swojej mieszanki wykorzystałam mięso kurczaka, baraninę, serce wołowe oraz mała ilość wątróbki drobiowej, która jest źródłem witaminy A. Po obliczeniu ilości reszty suplementów stworzyłam swoją pierwszą mieszankę z Easy B.a.r.F, która była dziecinnie prosta. Apolonia od razu zaakceptowała posiłek i mlaskając opróżniała miski. Jaka jest moja opinia? Produkt jest fajny, prosty i wręcz idealny dla ludzi nie mających wystarczającej wiedzy. Jeśli wasz kot z jakiegoś powodu,  nie chce zjeść mieszanki z naturalnymi suplementami to nie musicie porzucać diety BARF. Minusem jest jedynie dość wysoka cena ale pusta miska daje mi do zrozumienia, że warto. 


Dostępny na:


Komentarze

  1. Bardzo przydatny post dla wielbicieli kotów- wiele się dzięki niemu dowiedziałam o kociej diecie. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam, bardzo ciekawy artykuł. U nas na stronie niedługo wprowadzimy coś o żywieniu kotów oraz psów. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz